Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w seminarium i spotkaniach B2B z ukaińskimi przedsiębiorcami z branży maszynowej - 19 maja 2015 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-05-11 08:18:59
aktualności

Szanowni Państwo, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Lublinie serdecznie zaprasza do udziału w seminarium i spotkaniach B2B z ukraińskimi przedsiębiorcami (producenci maszyn rolniczych) w dniu 19 maja 2015 r., od godz. 9.15 do 13.30 w sali...

Szanowni Państwo,

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Lublinie serdecznie zaprasza do udziału w seminarium i spotkaniach B2B z ukraińskimi przedsiębiorcami (producenci maszyn rolniczych) w dniu 19 maja 2015 r., od godz. 9.15 do 13.30 w sali konferencyjnej hotelu Europa, ul. Krakowskie Przedmieście 29 w Lublinie.

W trakcie seminarium i spotkań biznesowych zapewniamy serwis kawowy w przerwach oraz lunch.

Agenda seminarium do pobrania znajduje się poniżej.

Spotkanie jest jednym z punktów przyjazdowej misji gospodarczej odbywającej się w dniach 18-22 maja 2015 r.

Wszystkie firmy ukraińskie biorące udział w misji są zrzeszone w Stowarzyszeniu Stowarzyszenie "Liga maszynobudowników i pracodawców "Ukrmashbud"; Stowarzyszenie „Ukrmashbud” zrzesza 240 przedsiębiorstw, jest ukierunkowana na rozwój rynków dystrybucji produkcji ukraińskich przedsiębiorstw, poszukiwanie inwestycji, tworzenie spółek typu „joint venture” w sektorze budowy maszyn. „Ukrmaszbud” działa w trzech głównych obszarach: budowa maszyn, budownictwo sprzętu elektrycznego, budowa maszyn rolniczych.

Ukraińskie przedsiębiorstwa/uczestnicy misji to firmy produkujące głównie maszyny i urządzenia do produkcji rolnej, a także:

- firma zajmująca się hurtową i detaliczną sprzedażą części i akcesoriów do pojazdów mechanicznych, w tym pojazdów ciężarowych i osobowych oraz produkcją maszyn rolniczych,

- firma produkująca maszyny i urządzenia dla przetwarzania produktów rolnych, głównie produkcją separatorów do czyszczenia ziarna, rozdrabniaczy do ziarna, sprzętu dla zakładów produkcji mieszanek paszowych, sprzętu transportowo-podnoszącego,

- firma produkująca urządzenia do suszenia, przetwarzania, magazynowania, transportu, załadunku i rozładunku zboża i innych ładunków masowych w takich miejscach jak: młyny, silosy, piekarnie, fabryki szkła, słodowni, porty, suszarnie, silosy typu MSVU, taśmociągi (pasowe, śrubowe, łańcuchowe), przenośniki kubełkowe (łańcuchowe, taśmowe), maszyny do rozładowywania, wentylatory, śluzy.


Celem misji jest nawiązanie współpracy biznesowej pomiędzy lubelskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami, a także organizacjami branżowymi i instytucjami zainteresowanymi wymianą handlową i współpracą inwestycyjną.


Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach serdecznie zapraszam do zgłaszania i potwierdzenia swojego uczestnictwa na adres mailowy organizatora, firmy LCC Sp. z o.o.: cezary.jablonski@lcc.lublin.pl lub telefonicznie: 81 440 87 00.

Wraz ze zgłoszeniem proszę o przesłanie profilu oraz oferty przedsiębiorstwa w języku rosyjskim, zawierającej:

- pełną nazwę firmy wraz z formą prowadzenia działalności,

- zakres działalności oraz krótki opis jej charakteru i oferty handlowej/inwestycyjnej,

- adres siedziby, stronę internetową, adres email, nr telefonu,

- dane osoby kontaktowej i języki, w jakich się porozumiewa.

Dodatkowo profil firmy może zawierać informacje o mocach produkcyjnych, posiadanych certyfikatach, nagrodach, etc.


Udział w misji jest całkowicie bezpłatny.


Informacji na temat uczestnictwa w misji w lubelskim COIE udziela:

Barbara Sokolnicka, tel. 81 537 16 13, e-mail: barbara.sokolnicka@lubelskie.pl


Zapraszamy!

Pliki do pobrania

Agenda seminarium 19.05.2015
pdf | 352.37 KB
Pobierz
Profile firm ukraińskich - uczestników seminarium w ramach misji
pdf | 308.67 KB
Pobierz