Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuForum Biznesu Polska Brazylia, Warszawa 17.09.2015 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-09-10 14:54:30
aktualności

Szanowni Państwo, w imieniu Krajowej Izby Gospodarczej uprzejmie informujemy, że w dniach 17-18 września przebywa do Polski delegacja brazylijskich przedsiębiorców towarzysząca oficjalnej wizycie Wiceprezydenta Federalnej Republiki Brazylii Michaela...


Szanowni Państwo,

w imieniu Krajowej Izby Gospodarczej uprzejmie informujemy, że w dniach 17-18 września przebywa do Polski delegacja brazylijskich przedsiębiorców towarzysząca oficjalnej wizycie Wiceprezydenta Federalnej Republiki Brazylii Michaela Temera w Warszawie.

Z tej okazji Krajowa Izba Gospodarcze, we współpracy z Ministerstwem Gospodarki, Polsko- Brazylijską Izbą Gospodarczą oraz MSZ i PARP organizuje w dniu 17 września Forum Biznesu Polska- Brazylia z udziałem Wiceprezydenta M. Temera oraz Wicepremiera J. Piechocińskiego.

Brazylia jest najważanjeszym pratnerem Polski w Ameryce Południowej, nie tylko ze względu na bogate zasoby naturalne (m.in. rudy miedzi, boksytó, rudy żelaza, złota, manganu, nikielu, fosforanów, platyny, cyny, uranu, ropy naftowej, drewna) i żywnościowe, ale przede wszystkim jako rynek zbytu polskich wyrobów, w szczególności wysoko przetworzonych, których od wielu lat jest importerem (m.in. części i akcesoria samochodowe, aparatura do telefonii i telegrafii przewodowej, sprzęt elektromechaniczny, leki, elektronika, nawozy i chemikalia). Do końca 2016 roku Brazylia powinna uporać się z chwilowym wewnętrznym kryzysem gospodarczym i znów stanie się jednym z najbardziej chłonnych światowych rynków. Dlatego szczególnie zachęcamy do promocji polskiej oferty eksportowej. Nasze produkty są konkurencyjne w stosunku do światowych marek zarówno cenowo jak i jakościowo.

Zapraszamy do udziału w FORUM BIZNESU POLSKA – BRAZYLIA,

17 września 2015 r. o godz. 10.45 (KIG, ul. Trębacka 4 w Warszawie, sala 30-31)

podczas którego zostaną zaprezentowania możliwości dwustronnej współpracy handlowo-inwestycyjnej oraz sesja rozmów B2B z firmami potencjalnie zainteresowanymi rynkiem brazylijskim.

Rejestracja na forum odbywa się do dnia 15.09.2015 do godziny 23:59.

Link do rejestracji online znajduje się poniżej:

REJESTRACJA – FORUM POLSKA-BRAZYLIA

Lista delacji firm brazylijskich znajduje się w załączeniu.

Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne.

Bliższych informacji nt. delegacji brazylijskiej udzielają:

Biuro Współpracy z Zagranicą: p. Maria Nowakowska tel: 22 6309783, p. Monika Sasiak, tel: 22 6309723, e-mail: mnowakowska@kig.pl; msasiak@kig.pl;
Pliki do pobrania

Lista firm Brazylia
pdf | 47.53 KB
Pobierz