Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w seminarium i spotkaniach B2B w ramach przyjazdowej misji gospodarczej z Ukrainy - Lublin, 7-8 września 2015 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-08-31 14:47:02
aktualności

Szanowni Państwo, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Lublinie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w seminarium i spotkaniach B2B z ukraińskimi przedsiębiorcami (branże: rolno-spożywcza, elektro-maszynowa, tekstylna,...

Szanowni Państwo,

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Lublinie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w seminarium i spotkaniach B2B z ukraińskimi przedsiębiorcami (branże: rolno-spożywcza, elektro-maszynowa, tekstylna, energetyczna) w dniu 7 września 2015 r., od godz. 9.00 do 13.00 w sali konferencyjnej hotelu Vicotria, ul. Narutowicza 58/60 w Lublinie.

W dniu 8 września 2015 r. w godz. 9.00-12.55 na terenie Muzeum Lubelskiego, ul. Zamkowa 9 w Lublinie odbędzie się Konferencja Polsko-Ukraińska, podczas której również będzie możliwość zaprezentowania swojej oferty partnerom ukraińskim oraz odbycia rozmów.

W trakcie seminarium i spotkań biznesowych zapewniamy serwis kawowy w przerwach oraz lunch.

Agenda seminarium, konferencj, katalog oraz lista uczestników misji z Ukrainy do pobrania znajduje się poniżej.

Spotkanie jest jednym z punktów przyjazdowej misji gospodarczej odbywającej się w dniach 7-9 września 2015 r.

Celem misji jest nawiązanie współpracy biznesowej pomiędzy lubelskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami, a także organizacjami branżowymi i instytucjami zainteresowanymi wymianą handlową i współpracą inwestycyjną.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach serdecznie zapraszamy do zgłaszania i potwierdzenia swojego uczestnictwa na adres mailowy organizatora, firmy MODART: sprzedaz@modart.com.pl lub telefonicznie: 81 747 99 55.

Wraz ze zgłoszeniem proszę o przesłanie profilu oraz oferty przedsiębiorstwa (preferowany język ukraiński), zawierającej:

- pełną nazwę firmy wraz z formą prowadzenia działalności,

- zakres działalności oraz krótki opis jej charakteru i oferty handlowej/inwestycyjnej,

- adres siedziby, stronę internetową, adres email, nr telefonu,

- dane osoby kontaktowej i języki, w jakich się porozumiewa.

Dodatkowo profil firmy może zawierać informacje o mocach produkcyjnych, posiadanych certyfikatach, nagrodach, etc.


Udział w misji jest całkowicie bezpłatny.


Informacji na temat uczestnictwa w misji w lubelskim COIE udziela:

Magda Osiak, tel. 81 537 16 15, e-mail: magda.osiak@lubelskie.pl oraz Barbara Sokolnicka, tel. 81 537 16 15, e-mail: barbara.sokolnicka@lubelskie.pl


Zapraszamy!Pliki do pobrania

Katalog uczestników misji z Ukrainy
pdf | 1 MB
Pobierz
Agenda 07.09.2015
pdf | 132.03 KB
Pobierz
Agenda 08.09.2015
pdf | 139.43 KB
Pobierz
Lista uczestników misji z Ukrainy
pdf | 52.95 KB
Pobierz