Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuII edycja Międzynarodowej Konferencji pt. „Energoefektywność w przemyśle i rolnictwie” - Kijów, 16-17 września 2015 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-09-14 08:07:42
aktualności

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, iż w dniach 16-17 września 2015 r. w Kijowie odbędzie się II edycja Międzynarodowej Konferencji pt. „Energoefektywność w przemyśle i rolnictwie”. Podczas tegorocznej Konferencji omówione zostaną takie kwestie...

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 16-17 września 2015 r. w Kijowie odbędzie się II edycja Międzynarodowej Konferencji pt. „Energoefektywność w przemyśle i rolnictwie”.

Podczas tegorocznej Konferencji omówione zostaną takie kwestie jak: działania w zakresie podwyższenia energoefektywności na Ukrainie i za granicą; prezentacja realizowanych projektów w zakresie energoefektywności w poszczególnych sektorach gospodarki na Ukrainie, UE, USA i Japonii; instrumenty finansowe i prawne w zakresie wdrażania energoefektywności i ochrony zasobów naturalnych; wsparcie ze strony państwa działań w zakresie podwyższenia energoefektywności oraz inne.

Szczegółowa informacja na temat Konferencji dostępna jest na stronie internetowej http://energy-efficiency.in.ua

W przypadku zainteresowania udziałem w w/w przedsięwzięciu prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami:

Stowarzyszenie ds. Energoefektywności i Oszczędzania Energii

office.energyefficiency2015@gmail.com; tel.: +38 067 325 20 68 or +38 (044) 228 62 30.


Źródło: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Kijowie