Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja TransPoland 2015 r. Warszawa, 4 listopada 2015 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-09-10 14:19:17
aktualności

Szanowni Państwo, w dniu 4 listopada br. odbędzie się w Warszawie konferencja TRANSPOLAND 2015. TRANSPORT KLUCZOWYM OGNIWEM W WYMIANIE HANDLOWEJ WSCHÓD – ZACHÓD. Praktyczne Rozwiązania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Konferencja ta ma...

Szanowni Państwo,

w dniu 4 listopada br. odbędzie się w Warszawie konferencja TRANSPOLAND 2015. TRANSPORT KLUCZOWYM OGNIWEM W WYMIANIE HANDLOWEJ WSCHÓD – ZACHÓD. Praktyczne Rozwiązania dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Konferencja ta ma charakter niekomercyjny i będzie towarzyszyć III edycji Międzynarodowych Targów Transport i Logistyka - TRansPoland (4-6 listopada br.), odbywających się na Expo XXI. ul. Prądzyńskiego 12/14.

Przedsięwzięcie to jest adresowane do MSP zainteresowanych wymianą handlową ze Wschodem (Rosja, Białoruś, Ukraina, Kazachstan). W konferencji wezmą udział przedstawiciele Partnerów, instytucji certyfikujących dopuszczenie produktów do obrotu na poszczególnych rynkach, dużych i średnich firm logistycznych oraz specjalistów z zakresu ceł, którzy na miejscu udzielać będą praktycznych porad uczestnikom Konferencji TransPoland.

Poza częścią konferencyjną Organizator zaplanował tzw. Punkty Konsultacji Handlowych dla poszczególnych rynków. Szczegóły zawarte są w załączonym programie konferencji, bądź można je pozyskać bezpośrednio u Organizatora - Kierownika organizowanego przedsięwzięcia:

Pan Paweł Konowałek, Konferencja TransPoland
Tel. (0-22) 395 66 94, 881 571 454, email: p.konowalek@lentewenc.com

Zapraszamy!
Pliki do pobrania

Program konferencji
pdf | 413.23 KB
Pobierz