Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na spotkania B2B w Anhui, 9-10 grudnia 2015

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2015-10-27 15:50:08
#chiny, #foruminwestycyjne, #msp

Bank of China wraz z władzami prowicji Anhui w Chinach mają zaszczyt zaprosić polskie przedsiębiorstwa na spotkania B2B, które odbędą się w dniach 9-10 grudnia 2015.

Szanowni Państwo,

 

Bank of China wraz z władzami prowicji Anhui w Chinach mają zaszczyt zaprosić polskie przedsiębiorstwa na spotkania B2B, które odbędą się w dniach 9-10 grudnia 2015.

 

Anhui jest jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów dla inwestorów, z rozwiniętymi przemysłami motoryzacyjnym i urządzeń elektrycznych. W konferencji weźmie udział ok. 900 chińskich przedsiębiorstw poszukujących możliwości współpracy z firmami spoza Chin. Przedsiębiorstwa te działają w następujących obszarach:
- ochrona środowiska,
- zielona energia oraz pojazdy napędzane nowymi rodzajami energii,
- maszyny i urządzenia wysokiej klasy,
- przetwórstwo ziołowe i tradycyjna medycyna chińska,
- modernizacja rolnictwa.
Spotkania będą znakomitą szansą do budowania relacji z chińskimi partnerami i rozwoju biznesu.

 

Koszty związane z udziałem w konferencji na miejscu w Chinach (koszty uczestnictwa w konferencji, wyżywienie i zakwaterowanie) zostaną pokryte przez Bank of China. Uczestnicy powinni pokryć jedynie koszty transportu do Anhui.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt z p. Magdaleną Senderowską, Bank of China (Luxembourg) S.A. Oddział w Polsce: m.senderowska@bankofchina.com, 22 417 88 48.

 

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w konferencji najpóźniej do 6 listopada 2015.