Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja pn. "Odkrywamy Amerykę Południową dla polskiego eksportu" - 30.11.2015 r., Warszawa

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2015-11-19 11:08:50
#amerykapołudniowa, #eksport, #konferencja

W związku z realizacją we współpracy z Ministerstwem Gospodarki, projektu zatytułowanego: „ODKRYWAMY AMERYKĘ POŁUDNIOWĄ DLA POLSKIEGO EKSPORU”. Instytut Międzynarodowych Finansów i Bankowości Sp. z o.o. zaprasza do udziału w konferencji organizowanej w Warszawie 30 listopada 2015 roku w Hotelu Marriott (sala Wisła).

Szanowni Państwo,

 

W związku z realizacją we współpracy z Ministerstwem Gospodarki, projektu zatytułowanego:

„ ODKRYWAMY AMERYKĘ POŁUDNIOWĄ DLA POLSKIEGO EKSPORU”.

Instytut Międzynarodowych Finansów i Bankowości Sp. z o.o. zaprasza do udziału w konferencji organizowanej w Warszawie 30 listopada 2015 roku w Hotelu Marriott ( sala Wisła).

 

W trakcie wykładów i prezentacji przedstawione zostaną prawne i ekonomiczne uwarunkowania eksportu do Republiki Argentyńskiej , instrumenty i źródła finansowania oraz metody ograniczania ryzyka w transakcjach handlu zagranicznego (program i karta zgłoszenia w załączeniu).

 

Podmioty zgłaszające udział w konferencji mają prawo do bezpłatnego zamieszczenia swojej oferty eksportowej w publikacji, która zostanie przekazana partnerom z Argentyny w trakcie II WIELOBRANŻOWEJ MISJI SAMORZĄDOWO - GOSPODARCZEJ do Argentyny (29 luty – 6 marca 2016 ). Miesiące styczeń i luty są w Argentynie miesiącami wakacyjnymi.

 

W trakcie konferencji będzie można uzyskać bezpłatną poradę eksperta w jednym z trzech punktów informacyjnych .

 

Opłata za udział w konferencji wynosi 400 zł netto i obejmuje koszty organizacyjne, honoraria wykładowców i ekspertów, poczęstunek, przygotowanie i dystrybucję materiałów konferencyjnych oraz opracowanie i zamieszczenie ofert firmy (w języku hiszpańskim) w KATALOGU POLSKICH EKSPORTERÓW.

.

Jednocześnie informujemy o kolejnych dwóch konferencjach: w dniu 7 grudnia na temat Kolumbii, a 14 grudnia dotyczącą Brazylii. W przypadku zgłoszenia przez ten sam podmiot udziału we wszystkich trzech konferencjach (mogą być różni uczestnicy) opłata za kolejne konferencje zostaje obniżona do 300 złotych netto (razem 1000 złotych netto), a w przypadku zgłoszenia drugiej i kolejnych osób do 200 i 100 złotych (razem 700 złotych netto). W przypadku zapłaty za udział środkami publicznymi stosuje się zwolnienie z VAT.

 

W przypadku zainteresowania oraz ewentualnych pytań prosimy o kontakt mailowy (k.urban@imfib.com) lub telefoniczny dzwoniąc na numer 22 114 81 71.

 
Pliki do pobrania

Karta zgłoszenia udziału w konferencjach Ameryka Południowa 30 listopada 7 grudnia i 14 grudnia
doc | 75 KB
Pobierz
Program konferencji 30 listopada Argentyna
doc | 74.5 KB
Pobierz