Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium Doing Business with Canada - Lublin, 4 grudnia 2015 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2015-12-01 13:06:26
#seminarium, #kanada, #eksport

Centrum Obsługi iInwestorów i Eksporterów (COIE) w Lublinie zaprasza na seminarium organizowane przez Województwo Lubelskie oraz Ambasadę Kanady w Polsce na temat intensyfikacji i wspierania polskich przedsiębiorców w zakresie eksportu na rynek kanadyjski. Spotkanie odbędzie się w dniu 4 grudnia 2015 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Stefczyka 3b.

Szanowni Państwo,

 

serdecznie zapraszamy na seminarium organizowane przez Województwo Lubelskie oraz Ambasadę Kanady w Polsce na temat intensyfikacji i wspierania polskich przedsiębiorców w zakresie eksportu na rynek kanadyjski.

 

Celem seminarium jest przekazanie praktycznej wiedzy o specyfice rynku kanadyjskiego oraz formach wsparcia, jakich udziela Samorząd Województwa Lubelskiego oraz Ambasada Kanady w Polsce w zakresie eksportu. Dodatkowo eksperci, a jednocześnie praktycy, zaprezentują kompleksowe rozwiązania w zakresie wprowadzenia produktów oraz usług na rynek Kanady.

 

Udział w wydarzeniu dostarczy Państwu wielu przydatnych informacji, pozwoli na wymianę doświadczeń w gronie obecnych i potencjalnych eksporterów, a także stanie się impulsem do nawiązania cennych kontaktów w sferze biznesowej.

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 4 grudnia 2015 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Stefczyka 3b.

 

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia zamieszczone są w załączniku. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres przedsiebiorcy@lubelskie.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

Osoby do kontaktu ze strony Urzędu Marszałkowskiego – Anna Kowalik tel. (81) 537 16 56; Katarzyna Kozielewicz tel. (81) 537 16 21.
Pliki do pobrania

program
docx | 118.96 KB
Pobierz