Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWyjazd studyjny do Zagłębia Ruhry dla przedstawicieli samorządu terytorialnego - 18-21.04.2016 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2016-01-08 13:39:48
#niemcy, #oze, #samorzad

Wydział Promocji Handlu I Inwestycji w Kolonii planuje zorganizować w kwietniu br., tj. w dniach 18-21.04.2016 r., wyjazd studyjny do Zagłębia Ruhry dla przedstawicieli samorządu terytorialnego. Motywem przewodnim są odnawialne źródła energii jako czynnik podnoszący atrakcyjność inwestycyjną regionu. Grupą docelową są osoby decyzyjne z gmin dawnych terenów przemysłowych, w szczególności kopalni.

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, iż WPHI Kolonia planuje zorganizować w kwietniu br., tj. w dniach 18-21.04.2016 r., wyjazd studyjny do Zagłębia Ruhry dla przedstawicieli samorządu terytorialnego. Motywem przewodnim są odnawialne źródła energii jako czynnik podnoszący atrakcyjność inwestycyjną regionu. Grupą docelową są osoby decyzyjne z gmin dawnych terenów przemysłowych, w szczególności kopalni. W przypadku zainteresowania osób spoza grona decyzyjnego, ich udział jest również możliwy.

 

Proponowany program (w załączeniu) może ulec modyfikacjom, zgodnie z potrzebami uczestników. Godziny rozpoczęcia również mogą być dostosowane do godzin połączeń samolotowych.

 

Uczestnicy wyjazdu sami opłacają transport i noclegi. Istnieje możliwość zniżki w hotelu w Düsseldorfie, przy odpowiedniej ilość uczestników. WPHI Kolonia wraz ze współorganizatorem - Ministerstwem ds. Ochrony Klimatu Nadrenii Północnej-Westfalii - zapewnia transport po okolicznych gminach oraz obiady i kolację.

 

Nie ma zewnętrznego koordynatora do organizacji lotów, każdy z uczestników we własnym zakresie planuje transport, stąd istnieje możliwość zgłaszania potrzeb, np. przesunięcia godzin rozpoczęcia i zakończenia projektu bezpośrednio do WPHI w Kolonii.

 

Wstępne zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy przesyłać do końca stycznia 2016 r. bezpośrednio na adres WPHI w Kolonii (dane kontaktowe poniżej).

 

W przypadku zainteresowania i dodatkowych pytań, prosimy bardzo o bezpośredni kontakt z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Kolonii, p. Karolina Markowska:

Karolina Markowska
II Sekretarz, Wicekonsul

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji
Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej
w Kolonii

An der Alteburger Mühle 6
D-50968 Kolonia

tel: (+49) 221 34 99 25
fax: (+49) 221 34 99 10
karolina.markowska@trade.gov.pl
www.kolonia.trade.gov.pl
Pliki do pobrania

Program-projektkwiecień
pdf | 210.84 KB
Pobierz