Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDom Polski Wschodniej zaprasza do udziału w targach branży spożywczej - TAVOLA w Kortrijk w dniach 13-15 marca 2016 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2016-01-12 08:06:10
#targi, #branzaspozywcza

Dom Polski Wschodniej zaprasza do udziału w targach branży spożywczej - TAVOLA w Kortrijk w dniach 13-15 marca 2016 r. - jedne z najważniejszych w Europie targów branży spożywczej. Targi TAVOLA stanowią miejsce wymiany kontaktów pomiędzy producentami i nabywcami wysokiej jakości produktów z branży spożywczej.

Szanowni Państwo,

 

w dniach 13-15 marca 2016 r. odbędą się jedne z najważniejszych w Europie targów branży spożywczej - TAVOLA w Kortrijk. Targi TAVOLA stanowią miejsce wymiany kontaktów pomiędzy producentami i nabywcami wysokiej jakości produktów z branży spożywczej.

 

Profil kupujących to zarówno hipermarkety, supermarkety, hurtownie zaopatrujące hotele, bary i restauracje, jak również kierownicy małych supermarketów i sklepów małopowierzchniowych. Profil targów obejmuje żywność i napoje oraz maszyny i wyposażenie dla przemysłu spożywczego.

 

Dom Polski Wschodniej będący wspólnym przedstawicielstwem pięciu województw Polski Wschodniej dysponuje powierzchnią wystawienniczą niezbędną do zabezpieczenia potrzeb podmiotów, które byłyby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu.

 

Dom Polski Wschodniej w Brukseli na potrzeby udziału w targach zabezpieczył powierzchnię wystawienniczą w formie wspólnego stoiska dla podmiotów z województw Polski Wschodniej. Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą dysponować wspólną powierzchnią wystawienniczą oraz będą mieli możliwość skorzystania z programu oferowanego uczestnikom targów TAVOLA. Koszty dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania pozostają w gestii uczestników. Więcej szczegółów na temat targów znajduje się pod adresem: http://www.tavola-xpo.be/

 

Zgłoszenia w formie wypełnionej elektronicznie karty zgłoszeniowej proszę przesłać do 30 stycznia 2016 r. na adres info@eastpoland.eu. Niezbędnych informacji w przedmiotowej sprawie udziela Monika Bańka, przedstawiciel województwa lubelskiego w Brukseli; bruksela@lubelskie.pl; tel.: +32 0 27 38 02 24.