Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTrwa audyt terenów inwestycyjnych w województwie lubelskim

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2016-07-04 09:44:13
#inwestycje, #lubelskie

W lutym br. przedstawiciele zespołu Biznes Lubelskie rozpoczęli audyt terenów inwestycyjnych w województwie lubelskim, którego celem jest stworzenie spójnej i atrakcyjnej oferty inwestycyjnej regionu. Audyt terenów inwestycyjnych został już przeprowadzony w czterech powiatach województwa lubelskiego: kraśnickim, opolskim, puławskim i ryckim.

W lutym br. przedstawiciele zespołu Biznes Lubelskie rozpoczęli audyt terenów inwestycyjnych w województwie lubelskim. Naszym celem jest stworzenie spójnej i atrakcyjnej oferty inwestycyjnej regionu.

Dysponując aktualną bazą terenów, będziemy w stanie skuteczniej pozyskiwać inwestorów i wspólnie przyjmować ich w Lubelskiem. By ten cel osiągnąć, podczas spotkań z przedstawicielami gmin i powiatów, przeprowadzany jest wywiad dotyczący sytuacji gospodarczej w danym samorządzie oraz weryfikowane są tereny inwestycyjne. Ponadto w trakcie audytu prezentowane są formy wsparcia, jakie oferuje zespół Biznes Lubelskie - zarówno dla pracowników JST jak i lokalnych przedsiębiorców.

 

Jesteśmy przekonani, że kompleksowa oferta inwestycyjna, będąca owocem wspólnej pracy, umożliwi nam jeszcze bardziej skuteczną promocję gospodarczą, a sprowadzone inwestycje - oprócz oczywistych korzyści ekonomicznych - przyniosą satysfakcję zarówno pracownikom samorządowym, jak i mieszkańcom Lubelszczyzny.

 

Audyt terenów inwestycyjnych został już przeprowadzony w czterech powiatach województwa lubelskiego: kraśnickim, opolskim, puławskim i ryckim.