Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWsparcie MŚP w promocji marek produktowych „Go to Brand” – spotkanie informacyjne

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2016-07-04 10:07:14
#fundusze, #eksport, #szkolenie

PARP zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości zapewnienia środków na realizację projektów dotyczących uczestnictwa w działaniach promocyjnych przewidzianych w branżowych programach promocji. Termin: Warszawa, piątek, 15 lipca 2016 r.

Polska Agencja Rozwoju Przemysłu (PARP) zapraszama w piątek, 15 lipca 2016 r., na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości zapewnienia środków na realizację projektów dotyczących uczestnictwa w działaniach promocyjnych przewidzianych w branżowych programach promocji. Celem działania jest promocja marek produktowych, które mają szansę stać się markami rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych, oraz promocja Marki Polskiej Gospodarki.

 

Podczas spotkania, które odbędzie się w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie (Al. Jana Pawła II 25), przedsiębiorcy uzyskają informacje dotyczące zasad ubiegania się o dofinansowanie, zakresu i wysokości kwoty dofinansowania oraz zasad prawidłowej realizacji projektu.

 

Szczegółowy program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem:

http://poir.parp.gov.pl/wez-udzial-w-projektach-szkoleniach-i-konferencjach/wsparcie-msp-w-promocji-marek-produktowych-go-to-brand-spotkanie-informacyjne

 

Spotkanie informacyjne współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.