Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCIJ Awards 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2016-11-25 10:36:47
#inwestycje, #lubelskie, #nagrody, #cijawards

Nagrody CIJ Awards 2016 rozdane. Uroczysta gala odbyła się 9 listopada br., w Hotelu Westin Warsaw. CIJ Awards to międzynarodowy konkurs, który na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, organizowany jest od 15 lat. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie również został wyróżniony i otrzymał główną nagrodę w kategorii RE Environment - Investor-Friendly Region. Tytuł dla regionu przyjaznego inwestorom przyznano po raz pierwszy!

Wręczenie nagród CIJ Awards 2016 odbyło się podczas uroczystej gali 9 listopada br., w Hotelu Westin Warsaw. CIJ Awards to międzynarodowy konkurs, który na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, organizowany jest od 15 lat. Nagrody CIJ Awards przyznawane są jako dowód uznania osiągnięć we wszystkich najważniejszych kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości, w tym m.in. doradcom, deweloperom i inwestorom. W tym roku wręczono 38 statuetek, w siedmiu kategoriach:

  1. RE Teams & Leaders
  2. RE Services
  3. RE Development, Developer & Transaction
  4. RE Creative Spirit
  5. Energy and Waste within RE
  6. RE Lease
  7. RE Environment

 

Wśród firm i osób wyróżnionych znalazły się m.in. Ghelamco Polska jako wielki zwycięzca, po zebraniu pięciu nagród, w tym kluczowej kategorii Best Office Development & Developer of The Year dla Warsaw Spire.

 

AXI IMMO oferujące usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, również na terenie województwa lubelskiego, otrzymało 2 nagrody w kategoriach Best Warehouse Power Broker Team of The Year i Local Power Broker Team of the Year.

Od kilku lat udaje nam się utrzymać wiodącą pozycję w sektorze nieruchomości komercyjnych. Skutecznie rywalizujemy i wygramy na konkurencyjnym rynku. Nagrody dla najlepszego zespołu na rynku nieruchomości magazynowych i dla najlepszej lokalnej agencji są dla nas wyjątkowym wyróżnieniem. Cieszymy się, że nasza praca, osiągnięcia i jakość usług znalazły uznanie naszych klientów i partnerów biznesowych – komentowała Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

Także Panattoni Europe po raz kolejny zostało wyróżnione przez jury CIJ Awards, zdobywając od początku istnienia 26 wyróżnień tylko w tym konkursie. Deweloper zdobył dwie nagrody: Best Warehouse Development & Developer of the Year za realizację inwestycji dla Bombardier Transportation oraz Best Campaign of the Year za kampanię „The human touch of industrial space”. Podczas ubiegłorocznej edycji deweloperowi przyznano aż 4 nagrody.

 

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie również został wyróżniony i otrzymał główną nagrodę w kategorii RE Environment - Investor-Friendly Region. Tytuł dla regionu przyjaznego inwestorom przyznano po raz pierwszy!

Statuetkę odebrał Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Grzegorz Kapusta. Marszałek gratulował laureatom i podkreślał, że województwo lubelskie cały czas się rozwija i przyciąga coraz więcej nowych inwestycji. Przede wszystkim zachęcał wszystkich do inwestowania w naszym regionie – regionie przyjaznym inwestorom.

 

CIJ Awards to jedna z najbardziej popularnych gal branżowych. Corocznie odbywa się w wielu krajach, a następnie podczas CEDEM CEE 2017: Real Estate Investment Summit wyłaniani są zwycięzcy na skalę Europy.