Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja Lubelskie Export-Invest

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2017-03-13 08:02:59
#eksport, #konferencja, #lubelskie

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji „Export – Invest Lubelskie”, która odbędzie się dnia 17 marca 2017 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

 

Celem konferencji jest zaprezentowanie możliwości rozwoju lubelskich przedsiębiorstw oraz podjęcie dyskusji o wzmocnieniu potencjału inwestycyjnego i eksportowego województwa lubelskiego w świetle obecnych możliwości i nadchodzących wyzwań.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do przedstawicieli administracji, nauki jak i biznesu, w tym przedsiębiorców podejmujących działalność eksportową.

W merytorycznej atmosferze chcemy poruszyć możliwości współpracy i rozwoju przedsiębiorczości na przykładzie województwa lubelskiego. Uważamy jednak, że aktualność i ważność poruszanych tematów, jak i ranga prelegentów nadają wydarzeniu wymiar ponadregionalny.

Nadchodząca konferencja to trzy panele tematyczne, które obejmą najistotniejsze kwestie związane z rozwojem gospodarczym, inwestycjami i eksportem. W trakcie konferencji i zaplanowanych debat będziemy mieli okazję do wymiany doświadczeń w zakresie promocji gospodarczej, przyciągania i obsługi inwestycji, jak również prowadzenia działalności eksportowej. Spotkanie w gronie ekspertów z całej Polski pozwoli na prowadzenie dyskusji, która w świetle aktualnych perspektyw i oferty jaką prezentują poszczególne regiony, może zaowocować nowymi pomysłami i rozwiązaniami, których wdrażanie rozpoczniemy tuż po powrocie.

 

 

zarejestruj_sie.png

 

Ponadto podczas konferencji będa mieli Państwo możliwość odbycia rozmów B2B z przedstawicielami instytucji regionalnych i ogólnopolskich, które zajmują się wspieraniem inwestycji:

  • Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.(PAIH),

  • Agencji Rynku Rolnego (ARR),

  • Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych Spółka Akcyjna (KUKE),

  • BZWBK,

  • Polskiej Ekologii,

  • Enterprise Europe Network

 

Mamy głęboką nadzieję, iż idea przedsięwzięcia spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Wydarzenie ma charakter otwarty, jednak o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

program_konferencji.png

 

biogramy.png

Zapraszamy do udziału!

 

Nasze praktyczne wskazówki:

 

praktyczne wskazówki

Patronat medialny
Pliki do pobrania

biogramy
pdf | 1.87 MB
Pobierz
eksportkonferencjaprogram1
pdf | 1.76 MB
Pobierz
iieksportkonferencjapraktycznewskazowki
pdf | 3.07 MB
Pobierz