Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe zamówienia publiczne

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2018-01-10 10:17:28
#przetargi, #międzynarodowezamówienia

Przetargi międzynarodowe: baza, ogłoszenia i aktualne informacje dostępne na stronie Ministerstwa Rozwoju

przetargi gdzie szukaćInformacje o przetargach ogłaszanych przez organizacje międzynarodowe w ponad 100 krajach świata - tego właśnie mogą spodziewać się przedsiębiorcy, jeśli odwiedzą stronę Ministerstwa Rozwoju www.przetargi-miedzynarodowe.gov.pl. Przedsiębiorcy znajdą tam wyselekcjonowane ogłoszenia o zamówieniach otwartych dla polskich firm.

Aktualnie dostępne jest ogłoszenie o przetargu ogłoszonym przez Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) na dostawę sprzętu medycznego do Jemenu. Ofertę realizacji zamówienia należy przygotować i przesłać do dnia 18 stycznia 2018 r. do biura UNDP w Sanie (Jemen). Przetarg odbywa się wg procedury UNDP, oferty należy przygotować w języku angielskim. Dodatkowe informacje można uzyskać od Pana Waleed Alkadri, e-mail waleed.alkadri@undp.org tel. 967 1 448605. Zasady organizacji przetargów przez UNDP opisane są na stronie UNDP - zamówienia.

Inne przetargi międzynarodowe

Za pośrednictwem strony www.przetargi-miedzynarodowe.gov.pl przedsiębiorcy zainteresowani zamówieniami publicznymi organizacji międzynarodowych będa mogli skorzystać z dodatkowych baz i wyszukiwarek, w tym m.in. przetargów NATO, Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego (UNIDO), czy Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD).