Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWarsztaty "Ekspansja firmy do Wielkiej Brytanii: możliwości inwestycyjne i eksportowe dla polskich firm"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2018-02-28 09:36:13
#warsztatywielkabrytania, #eksport, #lubelskie, #wielkabrytania

W imieniu Ambasady Brytyjskiej oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego mamy przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty "Ekspansja firmy do Wielkiej Brytanii: możliwości inwestycyjne i eksportowe dla polskich firm".

Warsztaty rozpoczną się dn. 6 marca o godzinie 9:40 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, Sala 4, przy ul. Artura Grottgera 2 w Lublinie. Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć.

Polska i Wielka Brytania są kluczowymi partnerami handlowymi. W 2016 roku wymiana handlowa między naszymi krajami wyniosła ponad £15 miliardów (ok. 72 miliardów złotych), a Wielka Brytania była drugim największym rynkiem eksportowym dla polskich towarów. Znacząca część polskiego eksportu do UK jest generowana przez firmy z woj. lubelskiego, które coraz śmielej inwestują w Wielkiej Brytanii.

Warsztaty organizowane przez Ambasadę Brytyjską oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, mają na celu omówienie oraz przedstawienie różnych scenariuszy i strategii, jakie firmy mogą zastosować, aby rozwijać swój biznes i inwestować w UK.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja

invest_in_uk_lublin_zaproszenie_i_program_marszaeek-1.jpg