Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBiznes Lubelskie w sieci. Lokalna gospodarka siłą regionu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2018-02-28 09:42:07
#bizneslubelskie, #konferencja, #investinlubelskie

Konferencja dla przedsiębiorców i samorządowców odbędzie się już 7 marca w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie. Gościem specjalnym, który poprowadzi całe wydarzenie będzie Maciej Orłoś.

BIZNES LUBELSKIE W SIECI. LOKALNA GOSPODARKA SIŁĄ REGIONU

 
wtorek, luty 27, 2018

Biznes Lubelskie w sieci. Lokalna gospodarka siłą regionu - konferencja dla przedsiębiorców i samorządowców

 

7 marca o godz. 9:00 ruszy kolejna edycja konferencji Export-Invest Lubelskie, tym razem pod szyldem "Biznes Lubelskie w sieci. Lokalna gospodarka siłą regionu". Gościem specjalnym, który poprowadzi wydarzenie oraz wystąpi z wyjątkową prezentacją będzie Maciej Orłoś.

 

Biznes Lubelskie w sieci konferencja dla przedsiębiorców i samorządów

 

Wydarzenie skierowane jest głównie do włodarzy miast i gmin, pracowników administracji, przedstawicieli uczelni, ekspertów, ale również szerokiego grona przedsiębiorców.

W merytorycznej atmosferze będziemy rozmawiać o tym jak „złapać w sieć” potencjalnego inwestora i dlaczego nasze miasto/gmina/powiat powinny być dla inwestorów atrakcyjne. W tym celu zaprosiliśmy gości, którzy podzielą się z Państwem bogatym doświadczeniem, a zespół Biznes Lubelskie przedstawi plany współpracy ze wszystkimi jednostkami samorządu terytorialnego na najbliższe miesiące. Planujemy szereg spotkań dla przedsiębiorców i bez Państwa wsparcia oraz zaangażowania realizacja tych projektów nie będzie możliwa.

Moderatorem wydarzenia będzie Maciej Orłoś, który opowie jak w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości korzystać z ogólnie dostępnych narzędzi jakim jest Internet i telewizja. Odpowie również na pytania dlaczego każda jednostka samorządu terytorialnego powinna być widoczna w sieci i jak to zrobić wykorzystując potencjał zespołu.

Mamy nadzieję, iż idea przedsięwzięcia spotka się z Państwa zainteresowaniem i pomimo wielu obowiązków zaszczycie nas Państwo swoją obecnością.

Program konferencji

 

konferencja dla przedsiębiorców i samorządowców

 

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, to tylko kilka sekund!

 

Biorę udział!

 

Serdecznie zapraszamy!