Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZESPÓŁ BIZNES LUBELSKIE PROMUJE REGION NA TARGACH FRUIT LOGISTICA 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2019-01-23 13:58:58
#fruitlogistica2019, #lubelskie, #export

Województwo Lubelskie serdecznie zaprasza do zatrzymania się przy Polskim Narodowym Stoisku organizowanym podczas imprezy sektora spożywczo-rolniczego Fruit Logistica 2019.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 lutego 2019 r. w Berlinie. Więcej informacji nt. wystawy można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie nam katalogów promocyjnych Państwa firm oraz wizytówek kontaktowych, których kolportażem podczas wydarzenia zajmą się nasi pracownicy.

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Targi Fruit Logistica to najważniejsza impreza promocyjno-handlowa dla branży owocowo-warzywnej, skupiająca producentów i handlowców oraz związki i stowarzyszenia branżowe z całego świata.

Ważnym elementem Fruit Logistica Berlin jest rynek usług z rozwiązaniami IT dla logistyki, usług zarządzania transportem oraz marketing know-how. Podczas targów będzie możliwość spotkania się z zespołem Biznes Lubelskie. Zapraszamy na nasze stoisko promujace Województwo Lubelskie.

 

Jesteś zainteresowany? Szczegółowych informacji udziela:

Mateusz Hamera

e-mail: mateusz.hamera@lubelskie.pl

tel: 81 537 16 27