Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  Zaproszenie na szkolenie dla Regionalnych Centrów Obsługi Inwestora i Eksportera (COI/COIE) - Lublin, 6-7 września 2016

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barbara Sokolnicka | 2016-08-23 10:51:14
  #szkolenie, #bizneslubelskie

  Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. mają przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie szkoleniowe Regionalnych Centrów Obsługi Inwestora i Eksportera (COI/COIE): 6-7 września 2016 r. w Lublinie.

  Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. mają przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie szkoleniowe Regionalnych Centrów Obsługi Inwestora i Eksportera (COI/COIE),

   

  które odbędzie się w Lublinie w dniach 6-7 września 2016 r.

   

   

  Tuż po wakacjach zaplanowaliśmy dla Państwa 2-dniowe spotkanie szkoleniowe, które rozpoczniemy 6 września o godzinie 13.00.

   

  Pierwszy dzień to duża dawka wiedzy z zakresu struktury i funkcjonowania jednego z najdynamiczniej rozwijających się w Polsce zespołów

  wsparcia inwestorów i eksporterów - Biznes Lubelskie.

   

  Wiemy, że praca zespołowa jest kluczem do sukcesu, a stworzenie efektywnego zespołu nie jest rzeczą prostą. Suma wybitnych indywidualności nie zawsze staje się automatycznie wybitną grupą. Dlatego zaplanowaliśmy praktyczne warsztaty integracyjne pt. „Jak skutecznie pracować w zespole i przyciągać inwestycje oraz obsługiwać inwestora w mieście i regionie?”

   

  Po godzinach pokażemy Państwu zalążek potencjału turystycznego województwa lubelskiego – zaczniemy od Starego Miasta w Lublinie.

  W tym czasie w Lublinie odbywa się Europejski Festiwal Smaku. To jeden z najważniejszych, wielokulturowych festiwali w Polsce.

  Pokazuje różnorodne oblicza kultury – od muzyki, poprzez obraz, słowo, a także stół i kulinaria. Tegoroczna edycja poświęcona jest kulturze Armenii.

  Podczas Festiwalu będzie możliwość degustacji zarówno kuchni ormiańskiej, jak i lubelskich produktów regionalnych.

   

  Drugi dzień to wizyty studyjne w regionie, odwiedzimy m.in. Nałęczów i Kazimierz Dolny. Szczegóły przekażemy w najbliższym czasie.

   

  Zakończenie szkolenia planowane jest w środę około godziny 15.00.

   

  Już dziś zachęcamy Państwa do zarezerwowania sobie czasu na 6-7 września. Formularz zgłoszeniowy oraz inne szczegółowe informacje do pobrania znajdują się poniżej.

   

  Serdecznie zapraszamy!

  Zespół Biznes Lubelskie

  Pliki do pobrania

  INFORMATORSZKOLENIE 1
  pdf | 5.42 MB
  Pobierz
  Program szkolenia 6-7 września
  pdf | 301.61 KB
  Pobierz
  formularz zgłoszeniowy
  doc | 363.5 KB
  Pobierz